DEN HAAG - Automobilisten kunnen vanaf nu hun auto parkeren bij P+R Victory Boogie Woogie aan de Laan van Hoornwijck 70T en met tram 1 of 15 in ongeveer 15 minuten naar het centrum van Den Haag reizen. Het terrein heeft 338 plaatsen. Wethouder Adeel Mahmood (Mobiliteit) heeft de locatie woensdag geopend.

Gemak voor de reiziger
De P+R ligt gunstig ten opzichte van de A4 en A13 en openbaarvervoerverbindingen in Den Haag. Gebruikers kunnen vooraf online een plek reserveren op het parkeerterrein. Het terrein biedt ook ruimte voor regulier parkeren, zodat de beschikbare ruimte op verschillende manieren wordt benut.

Ticket voor de tram
Het P+R-ticket kost 6,50 euro voor één persoon. Elke extra persoon kost 1 euro meer, tot 10,50 euro voor een gezelschap van vijf personen. Het ticket geldt voor een retourreis met tram 1 of 15 en is alleen in die trams geldig.

Combinatie van auto en openbaar vervoer
Volgens wethouder Mahmood past de locatie bij de wens om reizigers keuze te bieden in de manier waarop zij reizen. “Elke reis is anders. Met deze locatie maken we het combineren van auto en openbaar vervoer makkelijker. De P+R draagt bij aan de bereikbaarheid en de balans van de vervoersmogelijkheden in de stad".

Foto's: Valerie Kuypers